fbpx
Arm-Tech Security Systems

Spoločnosť Arm-Tech je profesionálom v oblasti predaja a montáže zabezpečovacích zariadení. Ako neustále rastúca a rozvíjajúca sa spoločnosť si zakladáme na kvalite našej práce a spoľahlivých riešeniach jednotlivých projektov. Individuálny prístup a korektná komunikácia je základom úspechu.

Kontaktujte nás


Sledujte nás

EZS – Elektrické zabezpečovacie systémy

Odhadovaný čas čítania: 1 min

Elektrické zabezpečovacie systémy (EZS) slúžia k vyhodnoteniu a signalizácii poplachového signálu pri neoprávnenom vstupe do objektu a pri nedovolenom zásahu do systému EZS. Samotnú detekciu narušenia chráneného objektu vykonávajú pasívne infračervené detektory rôzneho prevedenia a pasívne detektory rozbitia skla.

Ústredňa EZS vyhodnocuje signály z týchto detektorov a aktivuje poplachové výstupy pri narušení. Systém sa zapína do stráženia a vypína zadaním kódu z pripojenej klávesnice. Signalizácia narušenia môže byť lokálna ( siréna ) alebo sa poplachová správa prenáša cez automatický telefónny volač na určené telefónne čísla, prípadne cez komunikačné zariadenie na stredisko registrovania poplachov so stálou službou. Systém po doplnení o rádiový prijímač a tlačidla priameho napadnutia môže signalizovať aj ohrozenie osôb.

Možnosti ovládania týchto zabezpečovacích systémov sú pomocou klávesnice alebo bezdrôtovo, kartou, biometricky, mobilným telefónom alebo cez internet. Ponúkame vonkajšie detektory, obvodové ochrany perimetrov typu infra / mikrovlna / laser. Zajišťujeme tiež ochranu parku alebo ochranu tovaru a materiálu. Ohlásenie poplachu je možné lokálne, prenosom cez telefónnu linku, na mobilný telefón alebo cez internet priamo na bezpečnostnú službu na zabezpečenie včasnej zásahu.

Bol tento článok nápomocný?
Dislike 0
Zobrazenie: 6