Bezpečné a efektívne meranie teploty

Naše riešenie meria telesnú teplotu ľudí a každý deň zvláda zmerať tisíce zamestnancov. Ak chcete zmerať teplotu 5 000 ľudom, bude to trvať asi 4,2 hodiny pomocou teplomeru. Ak však použijete naše riešenie založené na termálnych kamerách ktoré meria 3 osoby za sekundu, trvá to iba 30 minút. Vyznačuje sa tiež vysokou presnosťou ± 0,3 ℃.

Aplikácie na meranie vzdialenosti medzi osobami

Aplikácia na meranie sociálnych vzdialeností, je schopná presne zmerať vzdialenosť medzi ľuďmi v zornom poli kamery a vygeneruje alarm, ak sa nedodržiavajú pravidlá o dištancovaní. Používatelia môžu byť upozornení aj vtedy, ak počet ľudí v oblasti prekročí vopred definovanú hranicu.

Bezpečnostná stanica na monitorovanie telesnej teploty

Systém SafetyTemp, ktorý bol vyvinutý v reakcii na pandémiu COVID-19, sa vyznačuje jednoduchým a prenosným nastavením, ktoré sa skladá zo sedem palcovej obrazovky a kamery s duálnymi 2MP snímačmi CMOS. Vďaka rôznym možnostiam inštalácie, ako sú napríklad upevnenie na podlahu alebo na pracovnú plochu, je z produktu SafetyTemp univerzálne riešenie pre obchody, reštaurácie, školy a továrne, ktoré potrebujú efektívny spôsob hodnotenia teplôt zamestnancov, zákazníkov, študentov a ďalších návštevníkov. Toto bezkontaktné riešenie na sledovanie teplôt využíva technológiu termálneho zobrazovania na zníženie rizika prenosu vírusov a na zabezpečenie zdravia návštevníkov a zamestnancov.
Efektívne-meranie-teploty_a

Efektívna prevencia v interiéri aj exteriéri

Aplikácie fungujú rovnako dobre vo vonkajšom prostredí a ponúka vysoko efektívny implementačný nástroj pre prostredie verejnej dopravy a v mestských centrách.

Efektívne-meranie-teploty_b

Využitie najmodernejších technológií

Aplikácie sú podporované algoritmami umelej inteligencie na báze hlbokého učenia, a ponúkajú výhodu v podobe presného počítania osôb aj v prípade montáže kamery na stenu.

Efektívne-meranie-teploty_c

Deklarovaná presnosť merania

Rreálne sa vďaka termovíznej detekcii zachytilo veľké množstvo prípadov chorých osôb, najmä po masívnom nasadení v čínskom Wu-Chane ihneď po prepuknutí epidémie COVID-19.

Meranie vzdialenosti medzi osobami

Spoločnosť Hanwha Techwin predstavila video analytickú aplikáciu na meranie sociálnych vzdialeností založenú na technológii AI Deep Learning.

Sledovanie počtu osôb

Ponuka okamžitej pomoci spoločnostiam, ktoré urgentne potrebujú bezpečne otvoriť svoje prevádzky ihneď po uvoľnení reštrikcií uvalených kvôli COVID-19.

Termálne meranie telesnej teploty

Dopyt po termálnych kamerách ako nástroja, ktorý dokáže pomôcť odhaliť zvýšenú telesnú teplotu prudko stúpa, keďže sa koronavírus šíri po celom svete.Existujú však vážne obavy o to, ako presné tieto systémy sú.

Zaslanie cenovej ponuky

    Kontaktujte nás pre cenovú ponuku: +421 948 511 107

    Sme odborníkmi v tom, čo robíme. Myslíme na každý detail a držíme sa legislatívnych a strategických noriem.