Kontaktujte nás

  Sledujte nás

  Systém ANPR – Automatic Number Plate Recognition

  Je systém na automatické rozpoznávanie EČV pomocou špeciálnej kamery alebo softvérovej aplikácie.
  Systém na rozpoznávanie poznávacej značky vozidla prostredníctvom sieťovej kamery môže realizovať otvorenie závory a uvoľnenie vozidla do priestoru parkoviska zachytením čísla poznávacej značky prichádzajúcich a odchádzajúcich vozidiel a identifikáciou informácií o vozidle.

  Automatické rozpoznávanie evidenčných čísiel vozidiel

  Takýto systém pracuje autonómne alebo s integráciou do nadstavbového systému riadenia parkoviska alebo systému kontroly vstupov. Pri inštalácii v exteriéri sú potrebné skúsenosti na správne nastavenie kamery, tak aby mohla korektne rozpoznať EČV v rôznych svetelných podmienkach. Z tohto dôvodu sa najčastejšie stretávame s aplikáciami kde sú kamery zväčša umiestnené v rámci vjazdu do objektu čím eliminujú nepriaznivé vplyvy.
  Rýchle a presné výsledky

  Rýchle a presné výsledky

  Toto riešenie umožňuje používateľom zhromažďovať dôležité dopravné údaje a spravovať všetky aspekty – od automatického zisťovania EČV až po získanie forenzných výsledkov vyhľadávania.

  Nové príležitosti

  Nové príležitosti

  Zvýšená funkčnosť a dostupnosť ANPR riešení, ktoré sú dostupné prakticky pre akúkoľvek aplikáciu, znamená, že inštalatéri môžu teraz pomáhať svojim klientom používať ANPR nad rámec tradičných bezpečnostných účelov.

  Kontrola rýchlosti

  Kontrola rýchlosti

  ANPR pomáha udržiavať bezpečnosť ľudí vo veľkých logistických centrách. Vďaka neustálemu pohybu vozidiel majú majitelia logistických centier náročnú úlohu minimalizovať riziko kolízií, ktoré by mohli mať za následok vážne zranenie zamestnancov alebo návštevníkov.

  10 tipov na výber správnych CCTV kamier pre vás

  Výber správnych bezpečnostných kamier je rozhodnutím, ktorému čelia spoločnosti všetkých veľkostí a zo všetkých odvetví.

  Ako zvoliť správne rozlíšenie

  Rozhodovanie o tom, aké rozlíšenie kamery je pre vašu aplikáciu najvhodnejšie, nie je komplikované, ale môže byť mätúce.

  Kamerový systém

  Kamerové systémy boli medzi bezpečnostnými zariadeniami kedysi riadny luxus. Dnes sú kamery najfrekventovanejším bezpečnostným zariadením.

  Referencie

  Základná škola Narnia
  Detské jasle Ružinov
  Polyfunkčný objekt Gajova 4
  Vajnorské záhrady
  Polyfunkčný objekt Kvetoslavov
  Vila v Rohožníku

  Kontaktujte nás pre cenovú ponuku: +421 948 511 107

  Sme odborníkmi v tom, čo robíme. Myslíme na každý detail a držíme sa legislatívnych a strategických noriem.