Kamerové systémy

Kamerové systémy sú ochranné zariadia, ktoré už na pohľad vzbudzujú rešpekt. Slúžia na monitorovanie pohybu či konanie osôb v priestore. Bezpečnostná kamera je ochranným zariadením, ktoré už na pohľad vzbudzuje rešpekt. Zabudovaním tohto druhu ochrany zvýšite bezpečnosť daného objektu a získate dokonalý prehľad o tom, čo sa na danom mieste deje alebo dialo v čase Vašej neprítomnosti.

Komplexný bezpečnostný systém

Bezpečnostný systém, slúži na monitorovanie pohybu či konanie osôb v konkrétne vymedzenom priestore. Kamerový záznam a z neho získaný výstup Vám umožňuje použiť ho aj na právne úkony v prípade narušenia bezpečnosti či porušenia právnych noriem. V mnohých prípadoch slúži ako dôkazový materiál.
Profesionálne poradenstvo

Rýchla lokalizácia hrozieb

Chráni osoby a majetok. Široká škála kamier a ich príslušenstva zaručuje optimálny kamerový systém podľa konkrétnych požiadaviek a individuálneho rozpočtu.

Bezplatná obhliadka

Kamerový systém

Okrem klasických bezpečnostných úloh, ako je monitorovanie okolia a ochrana vonkajšieho prostredia proti vandalizmu, rušeniu a priemyselnej špionáže, môže byť kamerový systém použitý pre zdokonaľovanie postupov, a k zvýšeniu bezpečnosti pri práci

Inštalácia a servis

Inštalácia a servis

Poskytujeme komplexné služby v oblasti ochrany a bezpečnosti – od zhodnotenia rizík, cez návrh a inštaláciu bezpečnostnej techniky až po jej servis.

IP kamery

 0
 0
Share
IP kameru môžeme opísať ako kameru a počítač v jednom.

PTZ kamery

 0
 0
Share
ContentIP PTZ kamery sú využívané hlavne pre svoju schopnosť otáčanie v rozsahu 360°.

FixDome kamery

 0
 0
Share
Nepohyblivá kopulovitá kamera je kompaktné riešenie s kopulovitými krytom.

Box kamery

 0
 0
Share
Pevné Box sieťové kamery poskytujú pevný zorný uhol,

Termálne kamery

 0
 0
Share
Termálna kamera detekuje žiarenie v infračervenom spektre mimo rozsah viditeľného svetla, a „blízkeho“ infračerveného(IR) žiarenia.

Špeciálne kamery

 0
 0
Share
Kamery sú konštruované tak, aby nemohli byť príčinou výbuchu. Ich kryty bránia, aby prípadná iskra zvnútra alebo aj výbuch vo vnútri kamery neunikli a nemohli zapáliť plyny alebo prach v okolitom vzduchu.

Technológia WDR

 0
 0
Share
Široký dynamický rozsah (WDR) z angl. Wide Dynamic Range, je spôsob digitálneho spracovania obrazu, v scénach s veľkým dynamickým rozsahom svetelnosti.
10 tipov na výber správnych CCTV kamier pre vás

Výber správnych bezpečnostných kamier je rozhodnutím, ktorému čelia spoločnosti všetkých veľkostí a zo všetkých odvetví.

Ako zvoliť správne rozlíšenie

Rozhodovanie o tom, aké rozlíšenie kamery je pre vašu aplikáciu najvhodnejšie, nie je komplikované, ale môže byť mätúce.

Kamerový systém

Kamerové systémy boli medzi bezpečnostnými zariadeniami kedysi riadny luxus. Dnes sú kamery najfrekventovanejším bezpečnostným zariadením.

Arm-Tech Referencie

Referencie

Základná škola Narnia
Detské jasle Ružinov
Polyfunkčný objekt Gajova 4
Vajnorské záhrady
Polyfunkčný objekt Kvetoslavov
Vila v Rohožníku

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku: +421 948 511 107

Sme odborníkmi v tom, čo robíme. Myslíme na každý detail a držíme sa legislatívnych a strategických noriem.