Kontaktujte nás

  Sledujte nás

  Kamerové systémy

  Kamerové systémy sú ochranné zariadia, ktoré už na pohľad vzbudzujú rešpekt. Slúžia na monitorovanie pohybu či konanie osôb v priestore. Bezpečnostná kamera je ochranným zariadením, ktoré už na pohľad vzbudzuje rešpekt. Zabudovaním tohto druhu ochrany zvýšite bezpečnosť daného objektu a získate dokonalý prehľad o tom, čo sa na danom mieste deje alebo dialo v čase Vašej neprítomnosti.

  Komplexný bezpečnostný systém

  Bezpečnostný systém, slúži na monitorovanie pohybu či konanie osôb v konkrétne vymedzenom priestore. Kamerový záznam a z neho získaný výstup Vám umožňuje použiť ho aj na právne úkony v prípade narušenia bezpečnosti či porušenia právnych noriem. V mnohých prípadoch slúži ako dôkazový materiál.
  Profesionálne poradenstvo

  Rýchla lokalizácia hrozieb

  Chráni osoby a majetok. Široká škála kamier a ich príslušenstva zaručuje optimálny kamerový systém podľa konkrétnych požiadaviek a individuálneho rozpočtu.

  Bezplatná obhliadka

  Kamerový systém

  Okrem klasických bezpečnostných úloh, ako je monitorovanie okolia a ochrana vonkajšieho prostredia proti vandalizmu, rušeniu a priemyselnej špionáže, môže byť kamerový systém použitý pre zdokonaľovanie postupov, a k zvýšeniu bezpečnosti pri práci

  Inštalácia a servis

  Inštalácia a servis

  Poskytujeme komplexné služby v oblasti ochrany a bezpečnosti – od zhodnotenia rizík, cez návrh a inštaláciu bezpečnostnej techniky až po jej servis.

  IP kamery

   0
   0
  Share
  IP kameru môžeme opísať ako kameru a počítač v jednom.

  PTZ kamery

   0
   0
  Share
  ContentIP PTZ kamery sú využívané hlavne pre svoju schopnosť otáčanie v rozsahu 360°.

  FixDome kamery

   0
   0
  Share
  Nepohyblivá kopulovitá kamera je kompaktné riešenie s kopulovitými krytom.

  Box kamery

   0
   0
  Share
  Pevné Box sieťové kamery poskytujú pevný zorný uhol,

  Termálne kamery

   0
   0
  Share
  Termálna kamera detekuje žiarenie v infračervenom spektre mimo rozsah viditeľného svetla, a „blízkeho“ infračerveného(IR) žiarenia.

  Špeciálne kamery

   0
   0
  Share
  Kamery sú konštruované tak, aby nemohli byť príčinou výbuchu. Ich kryty bránia, aby prípadná iskra zvnútra alebo aj výbuch vo vnútri kamery neunikli a nemohli zapáliť plyny alebo prach v okolitom vzduchu.

  Technológia WDR

   0
   0
  Share
  Široký dynamický rozsah (WDR) z angl. Wide Dynamic Range, je spôsob digitálneho spracovania obrazu, v scénach s veľkým dynamickým rozsahom svetelnosti.
  10 tipov na výber správnych CCTV kamier pre vás

  Výber správnych bezpečnostných kamier je rozhodnutím, ktorému čelia spoločnosti všetkých veľkostí a zo všetkých odvetví.

  Ako zvoliť správne rozlíšenie

  Rozhodovanie o tom, aké rozlíšenie kamery je pre vašu aplikáciu najvhodnejšie, nie je komplikované, ale môže byť mätúce.

  Kamerový systém

  Kamerové systémy boli medzi bezpečnostnými zariadeniami kedysi riadny luxus. Dnes sú kamery najfrekventovanejším bezpečnostným zariadením.

  Arm-Tech Referencie

  Referencie

  Základná škola Narnia
  Detské jasle Ružinov
  Polyfunkčný objekt Gajova 4
  Vajnorské záhrady
  Polyfunkčný objekt Kvetoslavov
  Vila v Rohožníku

  Kontaktujte nás pre cenovú ponuku: +421 948 511 107

  Sme odborníkmi v tom, čo robíme. Myslíme na každý detail a držíme sa legislatívnych a strategických noriem.