Kontaktujte nás

  Sledujte nás

  Dochádzkový systém

  Prístupové a dochádzkové systémy umožňujú elektronické ovládanie otvárania dverí alebo jednoduché spracovanie dochádzky. Ponúkame dochádzkový systém, ktorý spĺňa najvyššie požiadavky zákazníkov.

  Prístupový systém

  Bezpečnostný systém, slúži na monitorovanie pohybu či konanie osôb v konkrétne vymedzenom priestore. Náš prístupový systém Vám zabezpečí priestor pred neoprávneným vstupom. Ponúkame sledovanie osôb vo vašich priestoroch v reálnom čase.
  Kontroléry

  Kontroléry

  Kontrolér je riadiaci mechanizmus prístupového systému, ktorý spracúva údaje získané z čítačiek, vyhodnocuje žiadosti o vstup, kto má oprávnenie vstúpiť do chránenej zóny.

  Používateľské rozhranie

  Používateľské rozhranie

  Prístupový systém sa primárne obsluhuje cez používateľský softvér, prostredníctvom ktorého môžete vytvárať nových používateľov, nastavovať oprávnenia, prezerať históriu vstupov, výstupov a prechodov, a pod.

  Legislatíva

  Legislatíva

  Na slovenskom trhu pôsobí veľa firiem, ktoré vykonávajú montáže poplachových systémov bez licencie na prevádzkovanie technickej služby a bez uzatvorenia zmluvy o poskytovaní technickej služby so zákazníkom.

  Arm-Tech Referencie

  Referencie

  Základná škola Narnia
  Detské jasle Ružinov
  Polyfunkčný objekt Gajova 4
  Vajnorské záhrady
  Polyfunkčný objekt Kvetoslavov
  Vila v Rohožníku

  Kontaktujte nás pre cenovú ponuku: +421 948 511 107

  Sme odborníkmi v tom, čo robíme. Myslíme na každý detail a držíme sa legislatívnych a strategických noriem.