Dochádzkový systém

Prístupové a dochádzkové systémy umožňujú elektronické ovládanie otvárania dverí alebo jednoduché spracovanie dochádzky. Ponúkame dochádzkový systém, ktorý spĺňa najvyššie požiadavky zákazníkov.

Prístupový systém

Bezpečnostný systém, slúži na monitorovanie pohybu či konanie osôb v konkrétne vymedzenom priestore. Náš prístupový systém Vám zabezpečí priestor pred neoprávneným vstupom. Ponúkame sledovanie osôb vo vašich priestoroch v reálnom čase.
Kontroléry

Kontroléry

Kontrolér je riadiaci mechanizmus prístupového systému, ktorý spracúva údaje získané z čítačiek, vyhodnocuje žiadosti o vstup, kto má oprávnenie vstúpiť do chránenej zóny.

Používateľské rozhranie

Používateľské rozhranie

Prístupový systém sa primárne obsluhuje cez používateľský softvér, prostredníctvom ktorého môžete vytvárať nových používateľov, nastavovať oprávnenia, prezerať históriu vstupov, výstupov a prechodov, a pod.

Legislatíva

Legislatíva

Na slovenskom trhu pôsobí veľa firiem, ktoré vykonávajú montáže poplachových systémov bez licencie na prevádzkovanie technickej služby a bez uzatvorenia zmluvy o poskytovaní technickej služby so zákazníkom.

Arm-Tech Referencie

Referencie

Základná škola Narnia
Detské jasle Ružinov
Polyfunkčný objekt Gajova 4
Vajnorské záhrady
Polyfunkčný objekt Kvetoslavov
Vila v Rohožníku

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku: +421 948 511 107

Sme odborníkmi v tom, čo robíme. Myslíme na každý detail a držíme sa legislatívnych a strategických noriem.