Bezpečnosť ako priorita číslo jeden

Bezpečnosť je v našom rebríčku hodnôt vždy na prvom mieste. Alarm, alebo ak chcete zabezpečovací systém je základným prvkom k vyššiemu levelu bezpečia. Úlohou alarmu v dome či danom objekte je upozorniť či vyplašiť neželaného narušiteľa.
Narušenie objektu osobou, ktorá v danom priestore nemá čo robiť, dokáže poplašné zariadenie identifikovať a narušiteľa vystrašiť akustickým či svetelným signálom.

Psychologický efekt Alarmu

Psychologický efekt, kedy páchateľa odstraší a zároveň mu neumožní dokončiť protiprávnu činnosť. Alarm môže komunikovať s pultom centrálnej ochrany a upovedomiť strážnu službu alebo políciu.
Ponúkame tie najkvalitnejšie alarmy od renomovaných výrobcov. Funkčnosť alarmu je závislá od kvalitnej montáže a strategického myslenia v rámci dispozície.
Profesionálne poradenstvo

Profesionálne poradenstvo

Aj Váš dom môže byť inteligentný, vrátane kamerového systému, zabezpečovacej signalizácie či video vrátnika.

Bezplatná obhliadka

Bezplatná obhliadka

Poskytujeme komplexné riešenie bezpečnostných systémov. Pomôžeme Vám zabezpečiť firmu podľa platných noriem a legislatívy na základe udelených certifikátov a licencií.

Inštalácia a servis

Inštalácia a servis

Poskytujeme komplexné služby v oblasti ochrany a bezpečnosti – od zhodnotenia rizík, cez návrh a inštaláciu bezpečnostnej techniky až po jej servis.

JABLOTRON – MONTÁŽNY PARTNER

Arm-Tech je dlhodobým partnerom spoločnosťi JABLOTRON. Naši zamestnanci absolvovali odborný kurz zameraný na aplikácie elektronických zabezpečovacích systémov vyrábaných a dodávaných spoločnosťou JABLOTRON. Boli oboznámení s technickými parametrami a so spôsobom použitia zariadení a ich súčastí tak, aby boli schopní kvalifikovane vykonávať ich inštaláciu. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými riešeniami.
Jablotron partner
Zabezpečená dovolenka bez starostí

Či už v lete vyrážate do zahraničia, alebo ostanete na Slovensku, nezabudnite pred odchodom zabezpečiť váš dom alebo byt.

Ako zostať v bezpečí dnes a zajtra

Pandémia COVID-19 zmenila spôsob, akým žijeme svoje životy, a rovnako zmenila aj náš spôsob podnikania. Obmedzenia na ochranu nášho zdravia

Monitorovanie priestoru kamerovým systémom

3D Vizualizácia bezpečnostného systému

Aj Váš dom môže byť inteligentný, v rátane kamerového systému, zabezpečovacej signalizácie či video vrátnika.

Arm-Tech Referencie

Referencie

Základná škola Narnia
Detské jasle Ružinov
Polyfunkčný objekt Gajova 4
Vajnorské záhrady
Polyfunkčný objekt Kvetoslavov
Vila v Rohožníku

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku: +421 948 511 107

Sme odborníkmi v tom, čo robíme. Myslíme na každý detail a držíme sa legislatívnych a strategických noriem.