Kontaktujte nás

  Sledujte nás

  Bezpečnosť ako priorita číslo jeden

  Bezpečnosť je v našom rebríčku hodnôt vždy na prvom mieste. Alarm, alebo ak chcete zabezpečovací systém je základným prvkom k vyššiemu levelu bezpečia. Úlohou alarmu v dome či danom objekte je upozorniť či vyplašiť neželaného narušiteľa.
  Narušenie objektu osobou, ktorá v danom priestore nemá čo robiť, dokáže poplašné zariadenie identifikovať a narušiteľa vystrašiť akustickým či svetelným signálom.

  Psychologický efekt Alarmu

  Psychologický efekt, kedy páchateľa odstraší a zároveň mu neumožní dokončiť protiprávnu činnosť. Alarm môže komunikovať s pultom centrálnej ochrany a upovedomiť strážnu službu alebo políciu.
  Ponúkame tie najkvalitnejšie alarmy od renomovaných výrobcov. Funkčnosť alarmu je závislá od kvalitnej montáže a strategického myslenia v rámci dispozície.
  Profesionálne poradenstvo

  Profesionálne poradenstvo

  Aj Váš dom môže byť inteligentný, vrátane kamerového systému, zabezpečovacej signalizácie či video vrátnika.

  Bezplatná obhliadka

  Bezplatná obhliadka

  Poskytujeme komplexné riešenie bezpečnostných systémov. Pomôžeme Vám zabezpečiť firmu podľa platných noriem a legislatívy na základe udelených certifikátov a licencií.

  Inštalácia a servis

  Inštalácia a servis

  Poskytujeme komplexné služby v oblasti ochrany a bezpečnosti – od zhodnotenia rizík, cez návrh a inštaláciu bezpečnostnej techniky až po jej servis.

  JABLOTRON – MONTÁŽNY PARTNER

  Arm-Tech je dlhodobým partnerom spoločnosťi JABLOTRON. Naši zamestnanci absolvovali odborný kurz zameraný na aplikácie elektronických zabezpečovacích systémov vyrábaných a dodávaných spoločnosťou JABLOTRON. Boli oboznámení s technickými parametrami a so spôsobom použitia zariadení a ich súčastí tak, aby boli schopní kvalifikovane vykonávať ich inštaláciu. Úspešné plnenie požiadaviek na získanie certifikátu je spojené s úspešnými riešeniami.
  Jablotron partner
  Zabezpečená dovolenka bez starostí

  Či už v lete vyrážate do zahraničia, alebo ostanete na Slovensku, nezabudnite pred odchodom zabezpečiť váš dom alebo byt.

  Ako zostať v bezpečí dnes a zajtra

  Pandémia COVID-19 zmenila spôsob, akým žijeme svoje životy, a rovnako zmenila aj náš spôsob podnikania. Obmedzenia na ochranu nášho zdravia

  Monitorovanie priestoru kamerovým systémom

  3D Vizualizácia bezpečnostného systému

  Aj Váš dom môže byť inteligentný, v rátane kamerového systému, zabezpečovacej signalizácie či video vrátnika.

  Arm-Tech Referencie

  Referencie

  Základná škola Narnia
  Detské jasle Ružinov
  Polyfunkčný objekt Gajova 4
  Vajnorské záhrady
  Polyfunkčný objekt Kvetoslavov
  Vila v Rohožníku

  Kontaktujte nás pre cenovú ponuku: +421 948 511 107

  Sme odborníkmi v tom, čo robíme. Myslíme na každý detail a držíme sa legislatívnych a strategických noriem.