Kamerové systémy

Cieľom kamerového systému je aktívne sledovanie udalostí v záujmových zónach s následným upozornením na pohyb alebo iné nežiaduce aktivity v monitorovanom priestore.

Zabezpečovacie systémy

Zabezpečte svoju domácnosť s pomocou inteligentných zariadení, ktoré Vám umožnia získať prehľad a ovládanie Vášho domova na diaľku.

Požiarne systémy

Elektrická požiarna signalizácia slúži na detegovanie požiaru už v jeho počiatočných fázach a pomáha tak chrániť život, zdravie a majetok osôb.

Inteligentný dom

Inteligentný dom alebo byt je taký, ktorý je špeciálne navrhnutý aby ste mohli ovládať takmer všetky aspekty Vášho domáceho prostredia z ľubovoľného miesta kdekoľvek.

Komunikačné systémy

Videovrátniky predstavujú vysoko technicky vyspelé zariadenia, ktoré zabezpečujú maximálny komfort a bezpečie obyvateľom aj návštevníkom budov.

Prístupové systémy

Prístupové a dochádzkové systémy umožňujú elektronické ovládanie otvárania dverí alebo jednoduché spracovanie dochádzky. Samozrejmosťou je možnosť overovania identity užívateľa pomocou RFID karty alebo biometrických údajov.

Projekty na mieru

Zakladáme si na precíznej infraštruktúre a plánovaní každého projektu týkajúceho sa zabezpečenia budov. Vďaka skúsenostiam a odbornosti ponúkame profesionálne projektovanie.

Počítačové siete

Kompletne sa postaráme o Vašu počítačovú sieť. Kedže sieťové prvky sú základný stavebný prvok každej IT infraštruktúry.

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku: +421 948 511 107

Sme odborníkmi v tom, čo robíme. Myslíme na každý detail a držíme sa legislatívnych a strategických noriem.